ZESPÓŁ

Poznaj nasz personel

Kuba Kwaśniewski

Trener personalny, dietetyk sportowy
Ukończył szkolenia i kursy w jednych z najbardziej renomowanych centrów szkoleniowych w Polsce, korzystając z doświadczenia i wiedzy takich osób jak Kuba Mauricz czy Tadeusz Sowiński, jak również metodyków treningu i wykładowców szkół wyższych oraz jednych z najlepszych trenerów w Polsce na kursach jak i na prywatnych konsultacjach. Aktualnie kontynuuje rozwój na uczelni wyższej. W swojej firmie, która skupia się na szeroko pojętej branży fitness z naciskiem na indywidualne prowadzenie klientów ze stałą opieką żywieniowo – treningową skupia się na promowaniu zdrowia poprzez dietoterapię oraz odpowiednią dozę wysiłku fizycznego. Współpracuje z zawodnikami kulturystki, trójboju siłowego czy też zawodnikami w wyciskaniu sztangi leżąc. Autor 5 ebook’ ów o tematyce prozdrowotnej oraz treningowej, twórca dwóch 4-modułowych szkoleń z zakresu żywienia i treningu. Autor artykułów na WSB Bodypak. Na rynku jako pełnoprawny trener działa od roku 2014. Założyciel POWERSQUAD NAMYSŁÓW – sekcji trójboju siłowego oraz wyciskania sztangi leżąc, którzy na swoim koncie mają zdobyte złote medale Mistrzostw Świata oraz Europy. Aktualnie sam przygotowuje się do zawodów kulturystycznych.

Daniel Florczak

Medyczny trener personalny
Medyczny Trener Personalny to osoba, która dąży do zwiększania sprawności fizycznej klienta przy jednoczesnym dbaniu o jego bezpieczeństwo. W swoim arsenale posiada umiejętności z zakresu leczenia ruchem aby móc skutecznie pomagać osobom z dysfunkcjami, bólem i chorobami układu ruchu. Jest to specjalista uzupełniający pracę manualną fizjoterapeuty oraz wiedzę lekarza.
W swojej pracy pomagam ludziom pozbyć się bólu, a także skorygować wady postawy poprzez wzmocnienie i odpowiednie zaangażowanie niewłaściwie funkcjonujących mięśni oraz naukę prawidłowych wzorców ruchowych.

Bartłomiej Stajniak

Instruktor fitness, trener personalny
Absolwent Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener lekkiej atletyki oraz instruktor fitness – ćwiczenia siłowe.

Reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata oraz wielokrotny medalista Akademickich Mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Zwycięzca wielu prestiżowych biegów ulicznych i przełajowych w Polsce. 

Osiągnięcia Trenerskie: Ponad 10 lat doświadczenia jako trener biegania. Trener zawodników, którzy już setki razy stawali na podium w biegach ulicznych, górskich, ultramaratonach oraz w triathlonie. Współpracował z ponad setką zawodników na każdym szczeblu doświadczenia. 

Manuela Bąkowska

Trener personalny, Instruktor Pilates, Instruktor Fitness
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Trener personalny, Instruktor fitness.

Jestem tu by Ci pomóc, zarówno w prawidłowym odżywianiu jak i w bezpiecznym trenowaniu.
Oprócz fitnessu i treningów personalnych pasjonuje się również zdrowym odżywianiem, a dietetyka jest dziedziną w której również podnoszę swoje kwalifikacje.
Moją pasją jest bieganie, pływanie jak i podróżowanie, ale i pokazywanie, że ruch może być lekarstwem.
Od 2020 roku w naszym klubie prowadzę zajęcia oraz treningi personalne. Traktuje swoją prace jako sposób rozwoju, a celem treningów jest podnoszenie sprawności fizycznej i zachęcanie do aktywnego i zdrowego trybu życia.
Zawsze uśmiechnięta uwielbiam stawiać sobie jak i Wam nowe wyzwania, chcę zarażać Was pasją do różnorodnej, codziennej aktywności.
Zapamiętaj że „Konsekwencja bije na głowę perfekcję.” dlatego pomogę Ci rozpocząć aktywną przygodę, w której zaczniesz stawiać pierwsze kroki do lepszej wersji samej siebie.

Beata Chabior

Instruktor fitness
Instrukotra Zumba Fitness, zajęć pełnych energii i świetnego humoru, który znajdziecie tylko u niej. Organizatorka dużych eventów oraz maratonów zumbowych przyciągających bardzo dużo uczestników. Cieszy się ogromną popularnością w Zumbowym świece. Jej zajęcia w naszym klubie to ogromna bomba energetyczna!

Żaneta Kownacka

Trener personalny
Certyfikowany trener personalny, pasjonatka sportów siłowych, trener zajęć fintess.

Ukończyłam kilkumiesięczny kurs pod okiem Wojciecha Jusiela poszerzając kreatywne podejście do prowadzenia treningów oraz ucząc się indywidualnego doboru odpowiednich ćwiczeń, zależnie od przypadku. W pracy z klientem skupiam się na nauce technik od podstaw, rozpisuję plan treningowy z postrzeganiem wymagań poszczególnego przypadku oraz kieruję się wyznaczonym przez klienta celem. Kładę istotny nacisk na poprawę postawy ciała oraz motywuję do poszerzania swoich możliwości.
Poza pracą trenera personalnego prowadzę również zajęcia grupowe, na których wspólnie pracujemy nad poprawą kondycji oraz wydolności.
Zawsze dbam o dobry nastrój, dążę do wyznaczonych celów i z uśmiechem udwadniam, że sport to nie tylko zdrowie, ale i przyjemność.

Dawid Drobina

Trener personalny
Nazywam się Dawid Drobina, śmigam na macie od 2006 roku 🙂
Tysiące walk stoczonych na treningach, setki na turniejach, galach i zawodach ✅
Zdobytych wiele medali, pucharów i tytułów mistrzowskich 🏆🥇🎖️🔝
To ogromne doświadczenie i wiedza wypracowane przez długie lata w sporcie - tego nie kupisz za kasę na kursie trenerskim 🙂
Jako zawodnik MMA i czarny pas BJJ przez te niemal 17 lat trenuje przekrojowo wiele sportów walki: zapasy, boks, kickboxing, grappling 🤼🥊🥋
Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze to nie ma lepszej drogi niż sport 🙂
Zapraszam wszystkich chętnych bez względu na poziom zaawansowania na treningi sportów walki i treningi związane z nimi (wytrzymałościowy, kondycyjny, siłowy) do Namysłowa do klubu ActivSport gdzie od kwietnia będę prowadził treningi personalne oraz grupowe 🙂

Jagoda Kalcowska

Trener personalny, Instruktor fintess, Instruktor tańca

Zawodowy Trener w dziedzinie Kultury Fizycznej – Lekkiej Atletyki

Instruktor Fitness, Instruktor Gimnastyki, Instruktor Nordic Woking, Instruktor różnych stylów tańca /dzieci, młodzież, dorośli/, Trener Personalny.

Osiągnięcia sportowe: Zwyciężczyni prestiżowych biegów krótkich, średnich, długich, przełajowych. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski na Dolnym Śląsku.

W swojej 36 letniej karierze zawodowej wychowała wielu instruktorów fitness oraz tańca którzy dalej rozwijają swoje umiejętności zdobyte na zajęciach.

Specjalizuje się w treningach dzieci, młodzieży, dorosłych polegających na poprawie ich sylwetki. Doskonale wie jak zwiększyć sprawność fizyczną korygującą wady postawy poprzez wzmacnianie mięśni, stosuje również treningi siłowe oraz motoryczne.

Celem głównym Jagody jest promowanie zdrowego stylu życia, poprawa koordynacji ruchowej poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach. Zaraża pozytywną energią.

Maryna Koshevtsova

Trener personalny

Nazywam się Maryna Koshevtsova, od 2019 roku biorę udział w zawodach kulturystycznych w kategorii fitness bikini na Ukrainie. W 2020 ukończyła trzymiesięczny kurs dietetyk nutricjolog, oraz startowałam w Polsce w Mistrzostwach Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness 2020 . W 2023 roku ukończyłam trzymiesięczny kurs trenera sali gimnastycznej w Odeskiej prywatnej akademii sportowej "Najwyższa Liga". Jestem certyfikowanym trenerem siłowni, chętnie pomogę opanować prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, sporządzam indywidualny plan treningowy zgodnie z Twoim celem.
Copyright © 2024 | ActivSport
Realizacja: Elevation Group