O NAS

Poznaj naszą historię

Pomagamy udoskonalić Twój trening

Siłownie posiadające specjalistyczny sprzęt mogą znacznie pomóc w treningu mięśniowym. Korzystanie w odpowiedzialny sposób ze sprzętu może pomóc w rozwijaniu odpowiednich grup mięśniowych lub zwiększeniu wydajności kardiologicznej. 

Różnorodne zajęcia, które są oferowane na naszej siłowni: zajęcia fitness, trening siłowy, trening wydolnościowy, pilates, zumba, tabata mogą również urozmaicić twoje treningi i pozwolić Ci rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach.
TRENING

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze siłowni?

  1. Oferta: Ważne, aby siłownia oferowała różnorodne zajęcia i sprzęt, które odpowiadają Twoim celom treningowym.
  2. Instruktorzy: Siłownia powinna zatrudniać wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele treningowe.
  3. Atmosfera: Dobrze jest wybrać siłownię, w której czujesz się komfortowo i swobodnie, dzięki czemu będziesz miał/a większą motywację do treningów.
  4. Ceny: Ceny powinny być przystępne i adekwatne do oferowanych usług
DOŁĄCZ DO NAS
2150
DNI SIŁOWNI 
NA RYNKU
768
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
9
PROFESJONALNYCH INSTRUKTOWÓW
32
MASZYNY TRENINGOWE

Maszyny

Posiadamy sprzęt najwyższej jakości
Bieżnie
Rowery pionowe
Rowery poziome
Schody
Orbitreki
Wioślarz
Bench
Bulgarian Bag
Dumpbells 2-50
Bar
Over cable
Abdominal
Smith Machine
Half rack
Chest Press
Butterfly
Leg Press
i wiele innych
MASZYNY

OPINIE

Przestrzeń treningowa jest dobrze wyposażona w różnorodne urządzenia i wagi, co pozwala na skuteczne i zróżnicowane treningi. Personel jest bardzo pomocny i przyjazny, a ceny karnetów są naprawdę przystępne w porównaniu do innych siłowni, które odwiedziłem w przeszłości. Na pewno będę polecał to miejsce swoim znajomym, którzy szukają dobrej siłowni w Namysłowie.

ŁUKASZ

Super siłownia, zarówno dla zaawansowanych jak i amatorów, znajdzie się nawet miejsce dla zajawkowiczow streetworkout'u, gdyż silownia jest wyposażona w dość spora bramę z drazkami ???? 

POLECAM!

ADRIAN

Bardzo fajne miejsce na mapie Namysłowa. Dużo zajęć, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo mili instruktorzy. Beatka wymiata.

Siłownia dobrze wyposażona, długie godziny otwarcia. Fajne zajęcia dla dzieci. Ceny karnetów przestępne. Polecam

AGNIESZKA

OPINIE
Obserwuj nas na Instagramie
Copyright © 2024 | ActivSport
Realizacja: Elevation Group