Nasza kadra trenerska składa się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych osób, z której każda posiada własne podejście do klienta oraz specjalizacje w danej dziedzinie. Tutaj możesz poznać ich bliżej!

Katarzyna Baran

Certyfikowana trenerka personalna, fizjoterapeutka, instruktorka wielu dyscyplin sportowych, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Miłośniczka zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej i zgrabnej sylwetki. Związana z ActivSport Namysłów jako instruktorka zajęć fitness, pilates oraz trenerka personalna od początku istnienia klubu. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, zmianę świadomości podopiecznych, poprawę ich sprawności oraz jakości ich życia i zdrowia.  Od wielu lat specjalizuje się w treningu kobiet polegającym na poprawie funkcjonowania ich ciała oraz wyglądu. W swojej pracy stosuje elementy treningu siłowego, medycznego oraz motorycznego. Pracuje również z kobietami w ciąży. Główne założenie budowania treningu personalnego opiera na systemie “Train Movment not muscles”.

Kuba Kwaśniewski

Certyfikowany trener personalny, dietetyk sportowy oraz instruktor sportów siłowych. Zawodowo zajmuje się prowadzeniem podopiecznych, zarówno tych początkujących jak i tych zaawansowanych oraz zawodników sportów sylwetkowych. W swojej pracy skupia się na indywidualnym podejściu do każdej osoby oraz cierpliwym poznaniu funkcjonowania organizmu podopiecznego, dzięki czemu sylwetki jego klientów budowane są stabilnie oraz w pełnym zdrowiu.

Tomasz Kowalczyk

Instruktor kickboxingu. Sztukami walki zaczął interesować się już na początku gimnazjum kiedy to wstawał w nocy, żeby oglądać i dopingować Andrzeja Gołote. Wraz z pójściem do liceum zapisał się na zajęcia z mieszanych sztuk walki. Idąc na studia, treningi MMA zamienił na zajęcia z kickboxingu. Zaczął trenować w klubie 23Evolution, pod okiem Michała Turyńskiego, wielokrotnego amatorskiego i zawodowego mistrza Polski. Z powodów zdrowotnych nie było mu dane w 100% poświecić się startom zawodowym. W roku 2018 wygrał swoją pierwszą walkę zawodową w formule K1, zdobył vicemistrzostwo Europy federacji WKA, wygrał kilka amatorskich zawodów i dostał się do kadry Polski w kickboxingu. Walczył też o mistrzostwo świata federacji WKA w formule Full-Contact. Na dzień dzisiejszy w 100% poświęca się byciu trenerem. Sport jest jego największą pasją i chce się dzielić z ludźmi tym, czego nauczył się przez te 10 lat treningu.

Daniel Florczak

Medyczny trener personalny. Medyczny Trener Personalny to osoba, która dąży do zwiększania sprawności fizycznej klienta przy jednoczesnym dbaniu o jego bezpieczeństwo. W swoim arsenale posiada umiejętności z zakresu leczenia ruchem aby móc skutecznie pomagać osobom z dysfunkcjami, bólem i chorobami układu ruchu. Jest to specjalista uzupełniający pracę manualną fizjoterapeuty oraz wiedzę lekarza.
W swojej pracy pomagam ludziom pozbyć się bólu, a także skorygować wady postawy poprzez wzmocnienie i odpowiednie zaangażowanie niewłaściwie funkcjonujących mięśni oraz naukę prawidłowych wzorców ruchowych.

Bartłomiej Stajniak

Absolwent Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener lekkiej atletyki oraz instruktor fitness – ćwiczenia siłowe.