Nasza kadra trenerska składa się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych osób, z której każda posiada własne podejście do klienta oraz specjalizacje w danej dziedzinie. Tutaj możesz poznać ich bliżej!

Katarzyna Baran

Certyfikowana trenerka personalna, fizjoterapeutka, instruktorka wielu dyscyplin sportowych, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Miłośniczka zdrowego stylu życia, aktywności ruchowej i zgrabnej sylwetki. Związana z ActivSport Namysłów jako instruktorka zajęć fitness, pilates oraz trenerka personalna od początku istnienia klubu. W swojej pracy stawia na ciągły rozwój, zmianę świadomości podopiecznych, poprawę ich sprawności oraz jakości ich życia i zdrowia.  Od wielu lat specjalizuje się w treningu kobiet polegającym na poprawie funkcjonowania ich ciała oraz wyglądu. W swojej pracy stosuje elementy treningu siłowego, medycznego oraz motorycznego. Pracuje również z kobietami w ciąży. Główne założenie budowania treningu personalnego opiera na systemie “Train Movment not muscles”.

Kuba Kwaśniewski

Certyfikowany trener personalny, dietetyk sportowy, instruktor sportów siłowych oraz szkoleniowiec. Ukończył szkolenia i kursy w jednych z najbardziej renomowanych centrów szkoleniowych w Polsce, korzystając z doświadczenia i wiedzy takich osób jak Kuba Mauricz czy Tadeusz Sowiński, jak również metodyków treningu i wykładowców szkół wyższych oraz jednych z najlepszych trenerów w Polsce na kursach jak i na prywatnych konsultacjach. Aktualnie kontynuuje rozwój na uczelni wyższej. W swojej firmie, która skupia się na szeroko pojętej branży fitness z naciskiem na indywidualne prowadzenie klientów ze stałą opieką żywieniowo – treningową skupia się na promowaniu zdrowia poprzez dietoterapię oraz odpowiednią dozę wysiłku fizycznego. Współpracuje z zawodnikami kulturystki, trójboju siłowego czy też zawodnikami w wyciskaniu sztangi leżąc. Autor 5 ebook’ ów o tematyce prozdrowotnej oraz treningowej, twórca dwóch 4-modułowych szkoleń z zakresu żywienia i treningu. Autor artykułów na WSB Bodypak. Na rynku jako pełnoprawny trener działa od roku 2014. Założyciel POWERSQUAD NAMYSŁÓW – sekcji trójboju siłowego oraz wyciskania sztangi leżąc, którzy na swoim koncie mają zdobyte złote medale Mistrzostw Świata oraz Europy. Aktualnie sam przygotowuje się do zawodów kulturystycznych.
Zobacz więcej informacji i zdjęcia klientów Kuby na:
Strona internetowa kubakwasniewski.pl
Facebook: Kuba Kwasniewski Trener i Dietetyk Sportowy
Instagram: _kwasniewski

Tomasz Kowalczyk

Instruktor kickboxingu. Sztukami walki zaczął interesować się już na początku gimnazjum kiedy to wstawał w nocy, żeby oglądać i dopingować Andrzeja Gołote. Wraz z pójściem do liceum zapisał się na zajęcia z mieszanych sztuk walki. Idąc na studia, treningi MMA zamienił na zajęcia z kickboxingu. Zaczął trenować w klubie 23Evolution, pod okiem Michała Turyńskiego, wielokrotnego amatorskiego i zawodowego mistrza Polski. Z powodów zdrowotnych nie było mu dane w 100% poświecić się startom zawodowym. W roku 2018 wygrał swoją pierwszą walkę zawodową w formule K1, zdobył vicemistrzostwo Europy federacji WKA, wygrał kilka amatorskich zawodów i dostał się do kadry Polski w kickboxingu. Walczył też o mistrzostwo świata federacji WKA w formule Full-Contact. Na dzień dzisiejszy w 100% poświęca się byciu trenerem. Sport jest jego największą pasją i chce się dzielić z ludźmi tym, czego nauczył się przez te 10 lat treningu.

Daniel Florczak

Medyczny trener personalny. Medyczny Trener Personalny to osoba, która dąży do zwiększania sprawności fizycznej klienta przy jednoczesnym dbaniu o jego bezpieczeństwo. W swoim arsenale posiada umiejętności z zakresu leczenia ruchem aby móc skutecznie pomagać osobom z dysfunkcjami, bólem i chorobami układu ruchu. Jest to specjalista uzupełniający pracę manualną fizjoterapeuty oraz wiedzę lekarza.
W swojej pracy pomagam ludziom pozbyć się bólu, a także skorygować wady postawy poprzez wzmocnienie i odpowiednie zaangażowanie niewłaściwie funkcjonujących mięśni oraz naukę prawidłowych wzorców ruchowych.

Bartłomiej Stajniak

Absolwent Politechniki Opolskiej na wydziale wychowania Fizycznego i Fizjoterapii. Magister wychowania fizycznego. Dyplomowany trener lekkiej atletyki oraz instruktor fitness – ćwiczenia siłowe.

Manuela Bąkowska

Pasjonuje się zdrowym odżywianiem jak i sportem, który towarzyszy mi od lat. Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od 2020 roku prowadzę zajęcia w klubie Activsport w Namysłowie. Moim celem jest zachęcanie podopiecznych do dbania o zdrowie fizyczne jak i psychicznie. Zależy mi na tym, abyś na każde zajęcia przychodził/a z uśmiechem i zapałem, a kończył/a je z nadmiarem endorfin, odpowiednim zmęczeniem jak również progresem, który przyniesie korzyści dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Uwielbiam stawiać sobie nowe cele oraz zachęcać innych do pokonywania barier swoich możliwości. Jestem osobą pełną energii jak i pomysłów, które staram się wykorzystywać właśnie na zajęciach fitness.

Beata Chabior

Instrukotra Zumba Fitness, zajęć pełnych energii i świetnego humoru, który znajdziecie tylko u niej. Organizatorka dużych eventów oraz maratonów zumbowych przyciągających bardzo dużo uczestników. Cieszy się ogromną popularnością w Zumbowym świece. Jej zajęcia w naszym klubie to ogromna bomba energetyczna!

Przemek Grześkowicz

Certyfikowany trener personalny o specjalizacji kulturystyka i żywienie. Zakochany w treningu zarówno siłowym, jak i hipertroficznych od trzynastego roku życia. Jak sam mówi „trenuje, odkąd pamięta, a na robieniu formy zna się jak mało kto!,, Jego czołową częścią dnia jest oczywiście trening, zarówno swój, jak i ze swoimi podopiecznymi. Stawia przede wszystkim na efektywność współpracy! Ale i zdrowie swoich klientów! Miły, uśmiechnięty, choć bezlitosny w sprawie opuszczania treningu